Предыдущий пост Поделиться
Готуйте гроші за справедливі рішення судів
milton_erikson

Як не парадоксально це звучить, але до теперішнього часу суд в Україні, є не органом правосуддя, а лиш органом винесення вироків. Так, просто вироки. Сьогоднішній суддя - це бізнесмен, який дорого бере за "законні" рішення. І нікого не дивує, якщо суддя 1-ї інстанції приймає рішення, а суддя апеляційного суду ці рішення скасовує.

Вочевидь так не повинно бути, бо в цій ситуації один із суддів прийняв не правильне рішення. Тобто порушив закон, а значить повинна бути відкрита адміністративна справа і повинен бути покараний той суддя, що виніс неправомірне рішення. Але на сьогодні, такої практики поки що не існує, тому коли помиляються судді то до тюрми йдуть невинні люди.
Виявляється справа в тому, що нема механізму реалізації закону про прийняття суддями неправомірних рішень. Закон є,але виконати його неможливо. Колізія в законодавстві, дозволяє приймати різні рішення по одній і тій же справі.

Виходить так, що люди шукають правди в останній інстанції, а суди прислужують або владі, або тим хто платить гроші. Побороти купівлю рішень суду, в той час коли суддю фактично не можна притягнути до відповідальності просто неможливо.

Українці вже були свідками, коли "справедливі рішення продажних судів" привели країну до диктатури Януковича, коли рішення Конституційного суду привели до змінення конституції без парламенту та без народу. Тому актуальність судової реформи беззаперечна.

Так, законопроекти по цьому питанню розглядаються зараз у Верховній Раді, робота начебто йде і судова реформа буде колись проведена. Результати обов'язково будуть, треба тільки зачекати.

Але поки що готуйте гроші за «справедливі рішення судів»,бо інакше заплатить хтось інший, а вас продажні судді можуть зробити цапом-відбувайлом.

  • 1
  • 1
?

Log in

No account? Create an account