Предыдущий пост Поделиться Следующий пост
Президента "підставили", повинні "піти" генерали
milton_erikson

Не вщухає скандал відносно інциденту з поверненням на ремонт декілька десятків танків, що напередодні передав президент 51-й танковій бригаді. Деталі поки-що не розповсюджуються, але інцидент має місце.

Давайте розберемося у чому справа, може підполковник Валерій Дуріхін воювати не хоче? Техніки не вистачає, країна під загрозою, а командири "харчами" перебирають. Поганий танк - це все ж таки танк і якщо на бронетанковому його пофарбували, то основні функції налагоджено і відремонтовано і пересуватись та стріляти він точно буде.

Цікавим фактом є те, що керівництво бронетанкового заводу вже готове підписати угоду з Мінобороною і виконати усі роботи. Парадокс, відремонтували , але можуть зробити це ще раз. Чи не вказує цей факт на те, що генерали грають в якусь гру і нахабно у всіх на очах розкрадають державні кошти?

Що до самого факту відмови. Підполковник Дуріхін відмовився виконувати наказ, який не який, але наказ. Навіть якщо він правий, його зразу ж повинні були усунути від виконання своїх обов'язків, допоки не буде проведене розслідування військовою прокуратурою. Чи не вказує це на серйозні проблеми у мінистерстві.

І останнє, треба розібратись, чи випадково цей інцидент стався с технікою презентованою саме президентом. З високою вірогідністю проводиться "компанія" по дискредитації дій нашого президента і адекватною реакцією була б термінова "глобальна" чистка міністерства від людей відповідальних за відновлення і поставки бронетехніки. Якщо в кожному подібному випадку буде звільнятись хоча б один генерал, то в міністерстві "візьмуться за розум" і швидко стануть відповідальнішими.

?

Log in